Kontakt

Vimmerby Prefab Betong AB
Krönsnäs 707
598 92 Vimmerby

Tel: 0492-105 99
Fax: 0492-104 99

Morgan Frejd Vd
Säljare
0492-105 69
morgan.frejd@prefabbetong.se  
Simon Wideen
Säljare/Ritare
0492-105 62 
simon.wideen@prefabbetong.se 
Pär Stålhandske
Säljare/Ritare
072-571 19 19
par.stalhandske@prefabbetong.se 
Tobias Rinaldo
Inköp/Produktion
0492-10512
tobias.rinaldo@prefabbetong.se 
Caroline Frejd
Ekonomi/Fakturering 
0492-105 47
caroline.frejd@prefabbetong.se 
Sofia Dahlgren
Ekonomi/Fakturering 
0492-105 47
sofia.dahlgren@prefabbetong.se 
Robin Axelsson
Betongstation
072-553 99 49
robin.axelsson@prefabbetong.se 
   

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår